78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, January 7, 2021

Zwycięstwo Bidena w Kolegium Elektorów Certyfikowane, Trump Obiecuje Bezproblemowe Przekazanie Urzędu


 W czwartek Kongres Stanów Zjednoczonych potwierdził głosowanie w Kolegium Elektorów, które zapewniło demokracie Joe Bidenowi zwycięstwo na stanowisku prezydenta.

Prezydent Trump przekazał swoje oświadczenie: 

„Chociaż całkowicie nie zgadzam się z wynikiem wyborów, a fakty to potwierdzają, to jednak 20 stycznia nastąpi uporządkowana zmiana” - czytamy w oświadczeniu. „Zawsze mówiłem, że będziemy kontynuować naszą walkę o to, aby liczone były tylko legalne głosy. Chociaż oznacza to koniec najwspanialszej pierwszej kadencji w historii prezydentury, to dopiero początek naszej walki o ponowne uczynienie Ameryki wielką!

Senator Ted Cruz wydał oświadczenie, w którym nazwał wczorajsze incydenty „nikczemnym aktem terroryzmu i szokującym atakiem na nasz system demokratyczny”. Powiedział, że wezwał komisję wyborczą, aby dała milionom Amerykanów zaufanie do wyborów i „bardzo chciałby, aby Kongres nie odstawiał na bok tych obaw”. Ale powiedział, że szanuje ich stanowisko.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.