Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, February 4, 2021

Demokraci przedstawią plan umorzenia 50 000 dolarów długu studenckiego


 Około 44 miliony Amerykanów, czyli 1 na 6 osób, ma dług w postaci federalnych pożyczek studenckich. Jest to dług, jedyny dług osoby prywatnej, którego nie można usunąć przez bankructwo.

Demokraci w Izbie Reprezentantów i Senacie planują w czwartek wprowadzić rezolucję wzywającą prezydenta Bidena do podjęcia działań wykonawczych w celu usunięcia 50 000 dolarów długu federalnego z tytułu kredytów studenckich - choć odpowiedź Bidena na takie żądanie pozostaje wątpliwa. Tym bardziej, że chodzi tutaj o ogromne sumy.

Gdyby do tego doszło to Demokraci po raz pierwszy od co najmniej 30 lat zrobiliby coś co trzyma Amerykanów "pod butem" polityków, zwłaszcza polityków z partii Demokratycznej. To będzie bardzo ciekawe do obserwacji.

PS. Mija już 3 tydzień gdy jesteśmy odcięci od Facebook-a.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.