Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, February 12, 2021

Doradca gubernatora Cuomo przyznaje, że ukryto dane z domów opieki, aby władze federalne się o tym nie dowiedziały

Cuomo podczas kryzysu pandemii znalazł czas aby napisać książkę o swoim "przywództwie"

 Główny doradca gubernatora stanu Nowy Jork, Andrew Cuomo, prywatnie przeprosił demokratycznych ustawodawców za wstrzymanie danych o liczbie ofiar z powodu COVID-19 w stanowych domach opieki - mówiąc im, że zrobiono tak z obawy, że prokuratorzy federalni wykorzystają te liczby.

Kongresmenka Elise Stefanik zażądała w czwartek wieczorem, aby demokratyczny gubernator Andrew Cuomo i jego „zespół” zostali „natychmiast postawieni przed sądem” na szczeblu stanowym i federalnym.

„To bombowe przyznanie się do tuszowania i uwagi sekretarza skierowane do gubernatora wskazujące na zamiar utrudniania federalnego śledztwa to oszałamiające i przestępcze nadużycie władzy”.

Sekretarz gubernatora Melissa DeRosa powiedziała czołowym demokratom stanowym, że administracja Cuomo zataiła dane dotyczące zgonów z powodu COVID-19 w domach opieki, aby uniknąć kontroli federalnej po federalnym dochodzeniu w tej sprawie w kilku stanach, zgodnie z raportem New York Post. 

... zamiast mea culpa dla pogrążonych w żałobie członków rodzin ponad 13 000 zmarłych seniorów lub krytyków, którzy twierdzą, że Departament Zdrowia rozprzestrzenił COVID-19 w placówkach opiekuńczych na mocy dyrektywy stanowej Departamentu Zdrowia z 25 marca, zgodnie z którą domy opieki musiały przyjmować zakażonych pacjentów, DeRosa próbowała zadośćuczynić innym Demokratom za polityczne niedogodności, jakie im to spowodowało. - napisał New York Post. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.