Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, February 18, 2021

Ponad 3 miliony bez wody i prądu w wyniku zimowych burz. Co najmniej 20 zabitych


Co najmniej 20 osób zginęło w środę po zimowej burzy, która przetoczyła się przez Stany Zjednoczone. Zimowa burza pozbawiła miliony ludzi zasilania, przynosząc rekordowo niskie temperatury, przytłaczające sieci energetyczne i unieruchamiając Południowe Równiny (Southern Plains).

 Teksas jest świadkiem najgorszych przerw w dostawie prądu, które dotykają ponad 3 miliony domów i firm.

Około 7 milionów ludzi w Teksasie zostało poinformowanych o potrzebie gotowania wody lub całkowitym zaprzestaniu jej używania, ponieważ właściciele domów, szpitale i firmy borykają się z pękniętymi wodociągami i pękniętymi rurami, a wielu z nich nie jest przyzwyczajonych do radzenia sobie z utrzymującymi się niskimi temperaturami.

To co się dzieje w Teksasie to jeden wielki skandal, tym bardziej że podobny kryzys był tam 10 lat temu, za który odpowiedzialność w większości ponoszą Republikanie. Dla przykładu, Teksas nie moze importować energii z innych stanów bo rządzący chcieli być nie zależni od rzadu federalnego.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.