Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, June 20, 2021

Amazon wyprzedzi Walmart jako największy detaliczny sprzedawca w USA


 Walmart jest bliski utraty tytułu największego detalicznego sklepu w USA. Gigantyczny Amazon – który w 2020 roku zwyciężył nad konkurencją – depcze mu po piętach.

Opierając się na aktualnych szacunkach, Amazon – którego udział w handlu elektronicznym w USA wzrósł do 39% w 2020 r. – „powinien prześcignąć” Walmart jako największego amerykańskiego detalistę już w przyszłym roku, prognozują analitycy z JP Morgan.

Ogólnie rzecz biorąc, według analityków pandemia, która przyspieszyła wzrost zakupów online, „pchnęła do przodu o 3 lata wzrost e-commerce”.

„Dramatyczny wzrost handlu elektronicznego w ciągu ostatnich 18 miesięcy przyspieszył wzrost Amazon do dominacji i nawet największy tradycyjny detalista może wkrótce zostać w tyle” – napisał JP Morgan.

W rzeczywistości Amazon jest jednym z niewielu sprzedawców detalicznych, którzy skorzystali na pandemii. Gdy fizyczne sklepy zostały tymczasowo zamknięte, ludzie tkwiący w domu zwrócili się do Amazon, aby kupić artykuły spożywcze, środki czystości i wiele innych. To nie wydaje się wygasać.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.