Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, June 24, 2021

Dwupartyjna grupa przedstawi Bidenowi propozycję ws. ustawy infrastrukturalnej


 Kilku prawodawców z ponadpartyjnej grupy pracującej nad pakietem infrastrukturalnym powiedziało w środę, że ustalili ramy, które zamierzają przedstawić prezydentowi Bidenowi w tym tygodniu.

Biały Dom powiedział w środowym oświadczeniu, że grupa poczyniła „postępy w kierunku zarysowania potencjalnego porozumienia”, a prezydent zaprosił ich do Białego Domu w celu przedyskutowania tego w czwartek.

Po upadku poprzednich negocjacji grupa 21 senatorów z Partii Demokratycznej i Republikańskiej rozpoczęła prace nad ponadpartyjną propozycją która zawiera nowe wydatki na około 579 miliardów dolarów.

Jeśli nic nie wyjdzie z toczących się dyskusji, Demokraci utorowali drogę do dalszego rozwoju swojego planu infrastrukturalnego poprzez przyspieszony proces budżetowy w którym nie potrzebowaliby żadnych republikańskich głosów, dopóki każdy z demokratów z Senatu na to zagłosuje.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.