On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, August 17, 2021

Biden i Lewica obwiniają wszystkich innych za upadek Afganistanu

Google News

 Prezydent Biden wskazuje palcem innych za klęskę Afganistanu po tym, jak obiecał, że „nie będzie obwiniał innych”. Biden wycofał się ze swojej obietnicy z kampanii, by „wziąć odpowiedzialność” jako naczelny dowódca i nie „obwiniać innych” podczas swojego przemówienia na temat nieudanego wycofania się z Afganistanu. Biden wcześniej twierdził, że przejecie kontroli na Afganistanem przez Taliban jest „wysoce nieprawdopodobne”.

Biden w poniedziałek zasugerował, że niepowodzenie w wycofaniu się było wynikiem układu pokojowego, który „odziedziczył” po byłym prezydencie Donaldzie Trumpie, i twierdził, że jego jedynym wyjściem jest „eskalacja konfliktu i wysłanie tysięcy amerykańskich żołnierzy z powrotem do Afganistanu”.

 Były prezydent George Bush i jego małżonka Laura Bush wydali pod koniec poniedziałku oświadczenie na temat rozwijającego się kryzysu w Afganistanie, z przesłaniem do amerykańskich żołnierzy, weteranów, dyplomatów i wywiadu, którzy służyli w tym kraju ostatnie dwie dekady.

„Wielu z was boryka się z ranami wojennymi, zarówno widocznymi, jak i niewidzialnymi” – czytamy w oświadczeniu. „A niektórzy z waszych braci i sióstr broni ponieśli największe poświęcenie w wojnie z terrorem. Każdego dnia podziwialiśmy wasze zaangażowanie i odwage. Wyeliminowaliście brutalnego wroga i odmówiliście Al-Kaidzie bezpiecznego schronienia podczas budowy szkół, wysyłając zaopatrzenie i zapewniając opiekę medyczną. Uchroniliście Amerykę przed dalszymi atakami terrorystycznymi, zapewniliście dwie dekady bezpieczeństwa i możliwości milionom i sprawiliście, że Ameryka jest dumna. Dziękujemy Wam z głębi serca i zawsze będziemy szanować Wasz wkład”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.