On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Thursday, August 19, 2021

Nikt naprawdę nie wie ilu Amerykanów jest jeszcze w Afganistanie


 Dwa dni temu administracja Bidena twierdziła, że w Afganistanie zostało jeszcze plus/minus 5 tysięcy amerykańskich cywilów. Dzisiaj mówi się już o 15 tysiącach. Prywatne organizacje twierdzą, że może tam być nawet 80 tysięcy ludzi. 

To tylko pokazuje jak bardzo administracja nie była przygotowana do wyjścia z Afganistanu, co miało zakończyć w 20 rocznicę "9/11" misję wojskową w tym kraju.

Prywatne organizacje takie jak Nazarene Fund organizują ucieczkę z Afganistanu tych którzy przeszli na Chrześcijaństwo i teraz są w śmiertelnym zagrożeniu. Tym bardziej, że od 2009 roku w Afgańskich dokumentach tożsamości podana jest także religia ich właścicieli. Talibowie zastosowali także taktykę komunistów, a dawniej hitlerowców, i maja listy osób do likwidacji. Ludzie z Nazarene Fund twierdzą, że zamierzają ewakuować 5 tysięcy ludzi używając tylko prywatne metody, male samoloty i naprędce przygotowane pasy startowe.