On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, August 9, 2021

W Portland Antifa na oczach policji zaatakowała uliczną modlitwę prowadzoną przez polskiego pastora z Kanady

Oni nie kradną tylko wydzierają ludziom rzeczy z rąk, to lewicowy terror

 Filmy z Portland pokazały, że tłum demonstrantów z Antify brutalnie zamknął imprezę, podczas której chrześcijanie zebrali się, aby modlić się na nabrzeżu.

Funkcjonariusze policji nie interweniowali w konfrontacji – pomimo, że radiowóz, był tuż obok.

Ten przypadek przemocy miał miejsce w sobotę podczas imprezy plenerowej zaplanowanej w Tom McCall Waterfront Park w pobliżu Battleship Oregon Memorial, którą poprowadził Artur Pawlowski, ten sam co na wideo wyrzuca kanadyjską policję z kościoła, podróżujący kaznodzieja, który został aresztowany w Kanadzie za odprawianie nabożeństw na pełnym powietrzu z naruszeniem wirusowych ograniczeń. Kilka kont Antifa na Twitterze zamieściło posty na temat planowanego wydarzenia a filmy opublikowane online pokazały, że tłum demonstrantów ubranych na czarno pojawił się na nabrzeżu, aby skonfrontować się z biorącymi udział w modlitwie.

Na filmach widać jak dziesiątki ludzi niosących czarne parasole i tarcze rozpylają czerwony i żółty gaz na grupę wiernych, podczas gdy inni członkowie Antify kradną sprzęt nagłaśniający, krzesła ogrodowe i wózki pozostawione na trawniku przez rodziny, które przyszły słuchać przemówienia pastora.

Policja w Portland mimo obecności była całkowicie bierna i potwierdziła, że nie aresztowano nikogo w związku z atakiem Antify i „nie miała dzisiaj żadnej interakcji z żadną grupą”.

Super, teraz my możemy zażądać odebrania im pieniędzy, skoro nic nie robią, aby nas bronić. Mam nadzieje, że to nie jest zemsta za powyższy incydent w Kanadzie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.