On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, September 10, 2021

Biden ma 6-stopniowy plan na walkę z Covidem. Pierwszy krok ... omija prawo

Zrzut ekranu z Fox News. OOPS nasze

 CNN triumfalnie opublikowało 6-stopniowy plan na walkę z Covidem.

  1. Szczepienie nieszczepionych nakazami dla pracowników publicznych i prywatnych.
  2. Dalsza ochrona zaszczepionych poprzez dodatkowe szczepionki, "booster shots"
  3. Trzymać szkoły otwarte
  4. Zwiększenie liczby testów
  5. Ożywienie ekonomiczne
  6. Poprawa opieki nad osobami z Covid-19
Wszystkie te punkty są dobre ale jeśli pierwszy krok troche mija się z prawem to jak dojdziemy do następnych? Czy to znaczy, ze Demokraci będą trzymali nas wszystkich jako zakładników jeśli wszyscy się nie zaszczepimy, w dodatku "dobrowolnie"???

Jeszcze nie minęły 24 godziny od ogłoszenia nowej strategi zastraszania biznesów i ich pracowników przez Bidena a Ronald Klain, szef personelu Białego Domu, re-twitted (przesłał dalej) post, który pochwalił administrację za zastosowanie „ostatecznego obejścia” (prawa) krajowym wymogiem szczepień przeciwko COVID-19.

Około 3 tygodni temu prezydent Biden powiedział, ze biznesy powinny nakłonić swoich pracowników do szczepienia się a jeśli tego nie zrobią to mogą być konsekwencje. Tylko największe korporacje przestraszyły się i wprowadziły tego typu nakazy. Inni prawdopodobnie dostrzegli, ze Biden nie chce wyglądać jak dyktator i zrzuca odpowiedzialność na barki innych.

Teraz Biden porzucił już wszelkie pozory ale jego własny podwładny mimowolnie podstawił mu przysłowiową nogę.

Prezydent Biden ogłosił proponowane przepisy, które zmusiłyby pracodawców z sektora prywatnego zatrudniających ponad 100 pracowników do wymagania pełnego zaszczepienia lub poddania się cotygodniowym testom. Biden określił mandat jako „nowy plan działania”. Zasady byłyby egzekwowane przez Administrację Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (OSHA).

Firmy, które nie zastosują się do nich, będą musiały liczyć się z grzywną w wysokości do 14 000 USD za wykroczenie, powiedział urzędnik administracji The Associated Press. Oczekuje się, że mandat obejmie nawet 100 milionów Amerykanów.

Klain przesłał dalej tweet kogoś z MSNBC: „OSHA wykonująca ten mandat Vaxx jako przepis dotyczący bezpieczeństwa w miejscu pracy jest najlepszym obejściem (prawa) dla rządu federalnego, który wymaga szczepień”.

Senator Ted Cruz z Teksasu, który jest prawnikiem, ostrzegł Klaina, że sądy rozważają intencję podczas rozpatrywania spraw, a retweet może okazać się problematyczny podczas przyszłych rozpraw sądowych.

„Ważne” – napisał na Twitterze Cruz. „Głupi szef sztabu WH. Powiedział to na głos. Administracja Bidena wie, że to prawdopodobnie nielegalne (jak moratorium na eksmisje), ale ich to nie obchodzi”.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.