78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, September 7, 2021

Departament Stanu próbuje ukraść kredyt za uratowanie 4 Amerykanów z Afganistanu


 Organizator prywatnej misji ratowania amerykańskiej mamy, Mariam, i jej trójki dzieci z Afganistanu mówi, że Departament Stanu USA próbuje teraz włączyć się w historię jej ewakuacji, mimo że odegrał niewielką lub żadną rolę w akcji ratunkowej.

Wyżsi urzędnicy Departamentu Stanu ogłosili w poniedziałek, że „USA ułatwiły bezpieczny wyjazd czterech obywateli USA drogą lądową z Afganistanu. Personel ambasady był obecny po ich przybyciu”.

Ale osoby zaangażowane w niebezpieczną operację ratunkową twierdzą, że Departament Stanu nie zasługuje na uznanie za ucieczkę Mariam z Afganistanu.

Cory Mills i prywatny zespół weteranów wojskowych, korzystając z funduszy prywatnych darczyńców, w tym Fundacji Sentinel, poprowadzili wysiłki na rzecz uratowania Mariam i jej trojga dzieci z Afganistanu, gdzie zostali pozostawieni przez administrację Bidena. Ewakuacja Mariam potwierdzona przez Fox News.

Mills i jego zespół pracowali tygodniami, aby wydostać rodzinę Mariam z Afganistanu po tym, jak republikański przedstawiciel Teksasu Ronny Jackson powiadomił go o trudnej sytuacji rodziny.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.