On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, September 5, 2021

Ojciec jednego z poległych w Kabulu żołnierzy amerykańskich: Biden patrzył na zegarek więcej niż jeden raz


 Darin Hoover, ojciec Darina Taylora Hoovera Juniora, żołnierza US Marines który zginał w zamachu w Kabulu odmówił spotkania za prezydentem Bidenem po tym jak zobaczył kompletny brak szacunku ze strony Bidena dla poległych. 

Hoover powiedział dziennikarzowi Fox News, Seanowi Hannity, że uzasadnienie jego decyzji, by nie spotykać się z Bidenem, pojawiło się w bazie sił powietrznych Dover w stanie Delaware, gdzie prezydent i pierwsza dama byli pod ręką, aby uroczyście powitać trumny 13 poległych amerykańskich bohaterów.

Biden został sfotografowany podczas ceremonii, gdy sprawdzał swój zegarek, co, zdaniem krytyków, wskazywało na wyraźny brak empatii wobec pogrążonych w żałobie rodzin.

Hoover stwierdził, że prezydent spojrzał na zegarek nie raz, ale kilka razy, gdy trumny były wyładowywane:

„To nie zdarzyło się tylko raz. Zdarzyło się to przy każdym, wyniesionym z tego samolotu. Zdarzyło się to przy każdym z nich. Robili salut, a on patrzył na zegarek przy każdym z nich, wszystkie 13 razy patrzył na zegarek” – powiedział Hoover.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.