Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, November 4, 2021

CNN i inni: w Wirginii wygrała "biała supremacja,"


 „Ludzie, to nie propaganda”, napisała Jemele Hill z ESPN w odpowiedzi na głośne zwycięstwo Republikanów w Wirginii. „Ten kraj po prostu kocha białą supremację”.

Hill była jedną z wielu liberalnych 'ekspertów,' którzy obwiniali biały rasizm za wyniki wyborów w Wirginii. W CNN, analityk polityczna Kristen Powers zgodziła w 1000 procent z gościem Brianną Keilar, że niektóre z haseł Youngkina brzmiały jak rasistowskie „gwizdki na psa”.

„We beg to differ” (błagamy o zobaczenie różnicy) – napisano w odpowiedzi na koncie zespołu kampanii pani Sears wraz z jej zdjęciem trzymającą karabin AR-15. Sears, imigrantka z Jamajki, służyła w Marines. Sears jest pierwszą afro-amerykanką w Wirginii która została zastępcą gubernatora.

Ani Demokraci, ani lewicowe media nie są w stanie przyznać, ze ciemnoskóra kobieta moze należeć do partii Republikańskiej i w dodatku wygrać wybory. To jest najgorsza forma rasizmu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.