On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Thursday, November 4, 2021

CNN i inni: w Wirginii wygrała "biała supremacja,"


 „Ludzie, to nie propaganda”, napisała Jemele Hill z ESPN w odpowiedzi na głośne zwycięstwo Republikanów w Wirginii. „Ten kraj po prostu kocha białą supremację”.

Hill była jedną z wielu liberalnych 'ekspertów,' którzy obwiniali biały rasizm za wyniki wyborów w Wirginii. W CNN, analityk polityczna Kristen Powers zgodziła w 1000 procent z gościem Brianną Keilar, że niektóre z haseł Youngkina brzmiały jak rasistowskie „gwizdki na psa”.

„We beg to differ” (błagamy o zobaczenie różnicy) – napisano w odpowiedzi na koncie zespołu kampanii pani Sears wraz z jej zdjęciem trzymającą karabin AR-15. Sears, imigrantka z Jamajki, służyła w Marines. Sears jest pierwszą afro-amerykanką w Wirginii która została zastępcą gubernatora.

Ani Demokraci, ani lewicowe media nie są w stanie przyznać, ze ciemnoskóra kobieta moze należeć do partii Republikańskiej i w dodatku wygrać wybory. To jest najgorsza forma rasizmu.