Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, November 15, 2021

Coś się dzieje na szczytach władzy. CNN pisze o kompletnej dysfunkcji w gabinecie wiceprezydent Harris


 Sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki (odpowiedniczka i naśladowczyni Jerzego Urbana) broniła w niedzielę wiceprezydent Kamalę Harris wobec jej spadających wyników w  sondażach.

„Dla każdego, kto musi to usłyszeć. @VP jest nie tylko ważnym partnerem @POTUS, ale także odważną przywódczynią, która podjęła kluczowe, ważne wyzwania stojące przed tym krajem – od prawa do głosowania po rozwiązywanie pierwotnych przyczyn migracji po rozwój łączy szerokopasmowych”. (Nie wiem o czym ona pisze.- PN) Psaki napisała na Twitterze.

Tweet Psaki pojawił się po tym, jak biuro Harrisa odpowiedziało na niedzielny artykuł CNN, który sugerował „dysfunkcję” w zespole wiceprezydenta.

Symone Sanders, która służy jako starsza doradczyni i główna rzeczniczka Harrisa, napisała: „To niefortunne, że po produktywnej podróży do Francji, w której potwierdziliśmy nasze relacje z najstarszym sojusznikiem Ameryki i wykazaliśmy przywództwo USA na arenie światowej, oraz po przejściu historycznej, ponadpartyjnej ustawy o infrastrukturze, która stworzy miejsca pracy i wzmocni nasze społeczności, niektóre media skupiają się na plotkach, a nie na wynikach, które przynieśli prezydent i wiceprezydent.

To pierwszy raz w historii świata gdzie CNN krytykuje jakakolwiek administracje Demokratów a tym bardziej administrację Bidena. Reporterzy CNN Edward-Isaac Dovere i Jasmine Wright opublikowali artykuł zatytułowany „Rozdrażnienie i dysfunkcja: na frustrującym początku Kamali Harris jako wiceprezydent”. Artykuł podkreśla powtarzające się konflikty między Harris, jej personelem a Białym Domem.

„Wiele źródeł mówi pod warunkiem zachowania anonimowości, aby bardziej szczerze omówić sytuację, wszystkie opowiadają mniej więcej tę samą historię: personel Harris wielokrotnie ją zawiódł, a członkowie rodziny często mieli nieformalny głos w jej biurze. Niektórzy, których poproszono o radę, ubolewają nad nadmiernie ostrożnymi tendencjami Harrisa i problemami kadrowymi, które były cechą każdego zajmowanego przez nią urzędu, od prokuratora okręgowego San Francisco po Senat Stanów Zjednoczonych” – napisali dziennikarze.

Jeśli chodzi o jej wyjazd do Francji to moze być przykład swego rodzaju banicji. Prezydent Obama także wysyłał swoich urzędników na drugi koniec świata gdy robiło się za dużo szumu o nich w prasie. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.