Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, November 7, 2021

Demokrata w New Jersey odmawia poddania się twierdzi, że „znaleziono” tysiące kart do głosowania


 Jeśli nigdy nie wierzyliście w to, że Demokraci są zdolni do oszustw wyborczych a ich tradycyjna metoda to znajdowanie w ostatniej chwili głosów to poczytajcie. Tym bardziej, że chodzi tutaj o historyczne zwycięstwo kierowcy ciężarówki o którym słyszał już praktycznie cały świat. I to są ludzie którzy w tym tygodniu w Kongresie pouczali Polskę jak ma wyglądać demokracja.

Fox News: Demokratyczny prezydent Senatu New Jersey Steve Sweeney mówi, że tysiące „niedawno znalezionych” kart do głosowania potwierdza jego odmowę poddania się republikańskiemu pretendentowi, który prowadził kampanię niskobudżetową (150 dolarów, sto pięćdziesiąt z czego 60 poszło na pączki).

„Wyniki z wtorkowych wyborów wciąż się pojawiają, na przykład w jednym hrabstwie znaleziono 12 000 kart do głosowania” – napisał Sweeney w e-mailu wysłanym w czwartek do Philadelphia Inquirer. „Podczas gdy obecnie przegrywam w wyścigu, chcemy mieć pewność, że każdy głos zostanie policzony. Nasi wyborcy na to zasługują i poczekamy na ostateczne wyniki”.

Biuro Sweeneya nie odpowiedziało na prośbę Fox News o komentarz w tej sprawie, a konkretnie o poinformowanie, które hrabstwo w South Jersey znalazło powyższe głosy.

Sweeney zasiada w stanowym senacie od 2002 roku.

Zwycięstwo nowicjusza politycznego, Edwarda Durra, ogłoszono w czwartek rano, przy czym 100% okręgów zgłosiło 32 742 głosów za Durr do 30 444 za Sweeneyem.

Do niedzieli rano Sweeney nie poddał się. Demokratyczny senator stanu Nicholas Scutari jest gotowy do zastąpienia Sweeneya na stanowisku prezydenta Senatu, podał w piątek NJ.com.

Durr, kierowca ciężarówki rozwożenia mebli dla Raymour & Flanigan, prowadził kampanię opartą na swoich konserwatywnych poglądach. Prowadził kampanię niskobudżetową, kręcąc wideo z kampanii na smartfonie i rzadko trafiając na trop, by spotkać się z wyborcami, donosi CBS New York.

„To nie stało się przeze mnie. Jestem nikim. Jestem tylko prostym facetem” – powiedział Durr w zeszłym tygodniu o swoim zwycięstwie. „To było odrzucenie polityki, która została nam wepchnięta do gardła, ludzie mówili, że nie mogą chodzić do szkoły, nie mogą chodzić na zakupy. Nie można nadal mówić ludziom, że nie mogą robić tych rzeczy, gdy żyjemy w najbardziej wolnym kraju na świecie."

PN: Osobiście mam nadzieje, ze pan Sweeney będzie się opierał przed ustąpieniem ze stanowiska przy najmniej do poniedziałku tak aby cala Ameryka mówiła o tym przez niedziele. Ciekawe co Donald Trump będzie miał do powiedzenia na ten temat. Podejrzewam, że bardzo, bardzo dużo. 


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.