Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, November 17, 2021

Musk sprzedał akcje Tesli warte miliardy dolarów aby zapłacić podatek


 Założyciel Tesli, Elon Musk, zauważył we wtorek, że jako producent samochodów elektrycznych przyczyni się do ogromnej sumy w federalnych dochodach podatkowych w nadchodzących latach w związku z trwającym sporem dotyczącym kierowanego przez Demokratów nacisku na zwiększenie podatków dla najbogatszych Amerykanów.

Musk skomentował federalne podatki firmy w odpowiedzi na wątek na Twitterze opisujący płatności podatkowe, które miliarder będzie winien w oparciu o swój plan wynagrodzeń oparty na akcjach. Twórca Dogecoin, Billy Markus, który tweetuje pod pseudonimem Shibetoshi Nakamoto, zauważył, że osobisty wkład Muska będzie dodatkiem do federalnego rachunku podatkowego Tesli.

Kilku Demokratów wezwało do stworzenia „podatku miliarderów” od niezrealizowanych zysków z inwestycji, chociaż nie oczekuje się, że przepis ten zostanie uwzględniony w szeroko zakrojonej ustawie o wydatkach socjalnych Bidena.

W ostatni weekend Musk wdał się w dyskusje z Bernie Sandersem, niezależnym senatorem z Vermont który jest zadeklarowanym socjalistą, który napisał na Twitterze, że prawodawcy „muszą żądać, aby niezwykle bogaci płacili sprawiedliwą część”. W odpowiedzi Musk napisał: „Ciągle zapominam, że ty wciąż żyjesz”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.