KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Friday, November 5, 2021

Republikanie proponują ustawę blokującą wypłatę imigrantom do 450 tys dolarów


 Republikanie w Izbie Reprezentantów proponują ustawę blokującą zgłoszony przez administrację Bidena plan płacenia milionów dolarów nielegalnym imigrantom rozdzielonym za administracji Trumpa, podczas gdy prezydent Biden starał się zignorować doniesienia.

Ustawa zablokuje prokuratorowi generalnemu dokonywanie jakichkolwiek płatności ugodowych na rzecz nielegalnych imigrantów, które bezpośrednio wynikają z naruszenia przez nich przepisów imigracyjnych, w tym przepisów kryminalizujących nielegalne przekraczanie granic i uniemożliwiających wjazd do kraju za próbę nielegalnego przekroczenia granicy.

W środę Biden został zapytany na konferencji prasowej o tych doniesieniach odrzucił to nazywając je „śmieciami”, gdy zapytano, czy zachęci to do dalszej nielegalnej imigracji.

"450 000 dolarów na osobę, czy to jest to, co mówisz?" powiedział. "To się nie wydarzy."

Ale dymisja Bidena jak dotąd niewiele pomogła, by zakończyć kontrowersje związane z doniesieniami.

Tymczasem ACLU napisało, że Biden „może nie być w pełni poinformowany o działaniach jego własnego Departamentu Sprawiedliwości, ponieważ ten starannie rozważał zbrodnie popełnione przeciwko tysiącom rodzin oddzielonych od ich dzieci jako celowa polityka rządu”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.