Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, November 3, 2021

Rodzice w Wirginii wysłali Demokratom jasną wiadomość: zabierzcie ręce od naszych dzieci


W Wirginii Demokraci nauczyli się na własnej skórze, że pewność siebie, arogancja i kompletne ignorowanie zwykłych obywateli nie zawsze dobrze się kończy. 

Czołowe postacie Partii Demokratycznej – w tym prezydent Biden, były prezydent Obama, wiceprezydent Kamala Harris i działaczka Stacey Abrams – wszyscy zaangażowali się w kampanię gubernatorską Terry'ego McAuliffe'a, a jedynym rezultatem była gigantyczna przegrana.

Tymczasem republikanin Glenn Youngkin prowadził kampanię głównie na własną rękę, Trump włączył się w ostatnim tygodniu, i ostatecznie zajmie fotel gubernatora w Richmond.

"To, co zrobili rodzice Virginii, to wysłanie jasnej wiadomości do każdej osoby, która potraktowała nas jak śmiecia. Wszyscy tu są, wszystkie mamy i ojcowie. Powiedzieliśmy głośno i wyraźnie: zabierzcie ręce od naszych dzieci. Stracicie więcej wyborów, jeśli będziecie nadal traktować nas jak śmieci. Jesteśmy głośni i jesteśmy silni. I mówimy bardzo wyraźnie, nie pozwolimy wam odebrać naszych dzieci. Żadna z tych bzdur nie będzie już do zaakceptowania," powiedziała Asra Nomani która określiła się jako „liberalna demokratyczna feministka”, odpowiadając na medialną narrację o rasistowskich rodzicach.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.