On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, November 3, 2021

Rodzice w Wirginii wysłali Demokratom jasną wiadomość: zabierzcie ręce od naszych dzieci


W Wirginii Demokraci nauczyli się na własnej skórze, że pewność siebie, arogancja i kompletne ignorowanie zwykłych obywateli nie zawsze dobrze się kończy. 

Czołowe postacie Partii Demokratycznej – w tym prezydent Biden, były prezydent Obama, wiceprezydent Kamala Harris i działaczka Stacey Abrams – wszyscy zaangażowali się w kampanię gubernatorską Terry'ego McAuliffe'a, a jedynym rezultatem była gigantyczna przegrana.

Tymczasem republikanin Glenn Youngkin prowadził kampanię głównie na własną rękę, Trump włączył się w ostatnim tygodniu, i ostatecznie zajmie fotel gubernatora w Richmond.

"To, co zrobili rodzice Virginii, to wysłanie jasnej wiadomości do każdej osoby, która potraktowała nas jak śmiecia. Wszyscy tu są, wszystkie mamy i ojcowie. Powiedzieliśmy głośno i wyraźnie: zabierzcie ręce od naszych dzieci. Stracicie więcej wyborów, jeśli będziecie nadal traktować nas jak śmieci. Jesteśmy głośni i jesteśmy silni. I mówimy bardzo wyraźnie, nie pozwolimy wam odebrać naszych dzieci. Żadna z tych bzdur nie będzie już do zaakceptowania," powiedziała Asra Nomani która określiła się jako „liberalna demokratyczna feministka”, odpowiadając na medialną narrację o rasistowskich rodzicach.