On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, February 14, 2022

Akcje spadają, zbliża się kryzys Rosyjsko - Ukraiński


Kontrakty terminowe na akcje w USA spadły w poniedziałek w związku z trwającymi napięciami między Rosją a Ukrainą oraz po zakończeniu sezonu wyników.

Dalsze straty nastąpiły po tym, jak indeks S&P 500 spadł w piątek o 1,9% po tym, jak Biały Dom zachęcił Amerykanów do opuszczenia Ukrainy w ciągu 48 godzin. 

Rosja jest jednym z największych producentów ropy. Wszelkie działania wojskowe, które zakłócają dostawy, mogą wywołać falę uderzeniową na rynkach energii i światowym przemyśle.

„Rynki budzą się z opóźnieniem wobec geopolitycznego ryzyka stwarzanego przez rosyjską akcję militarną przeciwko Ukrainie” – napisał Rabobank w raporcie. Ropa naftowa wzrosła do poziomu 92 USD za baryłkę, podczas gdy globalny benchmark Brent Crude oscylował wokół poziomu 93 USD.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.