Tuesday, June 21, 2022

Amerykańska lewica ma nową grupę terrorystyczną, "zemsta Jane"


 Radykalna grupa proaborcyjna, Jane’s Revenge, planuje akty terroru, gdy ujawniona zostanie decyzja Sądu Najwyższego USA w sprawie Roe przeciwko Wade, nazywając to „Noc gniewu: wezwanie do działania przeciwko patriarchalnej supremacji”. Antifa i BLM mają teraz poważnego konkurenta, jeśli chodzi o złą sławę.

Grupa opublikowała swoje plany na stronie Biblioteki Anarchistów pod koniec maja w oczekiwaniu na orzeczenie, które ma nastąpić w czerwcu.

Oto tekst wzięty prosto z ich blogu: 

"Widzieliście, że jesteśmy prawdziwi i że nie tylko wciskamy puste słowa. Jak powiedzieliśmy: nie jesteśmy jedną grupą, ale wieloma. Widziałeś nas w Madison WI, Ft. Collins CO, Reisertown MA, Olympia WA, Des Moines IA, Lynwood WA, Waszyngton DC, Ashville NC, Buffalo NY, Hollywood FL, Vancouver WA, Frederick MA, Denton TX, Gresham OR, Eugene OR, Portland OR, pracujemy w niezliczonych lokalizacjach niewidocznie. Czytałeś komunikaty z różnych komórek, widziałeś rozpowszechniające się wiadomości w graffiti i gdzie indziej, i wiesz, że jesteśmy poważni.

[...]

Wasze trzydzieści dni minęło wczoraj. Zaproponowaliśmy honorowe wyjście. Mogliście odejść. Teraz smycz jest zdjęta. A my utrudnimy, jak to tylko możliwe, kontynuację waszej kampanii ucisku. W zeszłym miesiącu pokazaliśmy, jak łatwe i przyjemne jest atakowanie (50 ataków na grupy anty-aborcyjne - PN). Jesteśmy wszechstronni i nie odpowiadamy przed nikim prócz samymi sobie. Obiecaliśmy podejmować coraz bardziej drastyczne środki przeciwko opresyjnej infrastrukturze. Bądźcie pewni, że tak zrobimy, a te środki mogą nie mieć formy czegoś tak łatwego do oczyszczenia jak pożar i graffiti. Czasami zobaczycie, co robimy, i będziecie wiedzieli, że to my. Czasami będziecie myśleli, że po prostu macie pecha, ponieważ nie widzicie sposobów, w jakie ingerujemy w wasze sprawy. Ale wasze bezsensowne próby kontrolowania innych i utrudniania życia nie zostaną biernie zostawione. W końcu wasze firmy ubezpieczeniowe i wasi sponsorzy finansowi zrozumieją, że jesteście złą inwestycją.

Odtąd każda grupa anty-wyboru, która zamknie swoje drzwi i przestanie działać, nie będzie już celem. Ale dopóki tego nie zrobicie, jest sezon otwarty i wiemy, gdzie są wasze operacje. Infrastruktura zniewalających nie przetrwa. Nigdy się nie zatrzymamy, nie cofniemy, nie zwolnimy ani nie wycofamy. Nie chcieliśmy tego; ale na nas przyszło, więc musimy sobie z tym poradzić. Istniejemy w zbieżności i solidarności ze wszystkimi innymi w walce o całkowite wyzwolenie. Naszą ucieczką jest teraz obrona i zbudowanie solidnych, opiekuńczych społeczności wzajemnej pomocy, abyśmy mogli leczyć się bez potrzeby przemysłu medycznego lub jakiegokolwiek innego pośrednika. Atakując, odnajdujemy radość, odwagę i pozbawiamy się zasłony nieprzenikliwości, jaką trzymają te brutalne instytucje.

A dla naszych sojuszników, którzy wątpią w autentyczność komunikatów i działań: jest sposób na uzyskanie niezbitego dowodu, że te działania są prawdziwe. Idź zrobić własne. Jesteś już jednym z nas. Każdy, kto ma ochotę malować, palić, ciąć, zacinać: nadszedł czas. Wyjdź i zamanifestuj rzeczy, które chcesz zobaczyć. Bądź bezpieczny i ćwicz.

— Zemsta Jane (Jane's Revange)

Senator Tom Cotton, R-Arkansas, powiedział w czwartek, że prokurator generalny USA Merrick Garland powinien zrezygnować w związku z bezczynnością Departamentu Sprawiedliwości administracji Bidena w sprawie ponad 50 ataków na ośrodki pro-life i kościoły w ostatnich tygodniach, rzekomo przeprowadzonych przez Jane’s Revenge. 

Jak do tej pory nie ma żadnego odzewu.