78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, July 30, 2022

Ceny wołowiny będą mocno rosnąć, farmerzy wyprzedają stada bydła


 Amerykańscy producenci bydła wysyłają na sprzedaż większą liczbę zwierząt hodowlanych, a niektórzy nawet całkowicie likwidują swoje stada, sygnalizując trend, który według analityków prawdopodobnie spowoduje, że już podwyższone ceny wołowiny będą jeszcze wyższe w niezbyt odległej przyszłości.

Najnowszy raport Departamentu Rolnictwa USA dotyczący bydła pokazuje, że rynek skurczył się do poziomów niespotykanych od lat, a całkowite zapasy spadły o 2% do 98,8 mln sztuk od lipca 2021 roku.

Ale nie chodzi tylko o zmniejszenie ogólnej liczby bydła. Tylko co jest wysyłane na rzeź. Zauważalny jest wzrost liczby samic produkujących cielęta, które są sprzedawane do przetwórstwa.

Ponieważ cena mielonej wołowiny w czerwcu wzrosła o 9,7% w porównaniu z tym samym miesiącem rok temu, trwający spadek podaży może spowodować, że ceny wzrosną jeszcze bardziej niż wcześniejsze szacunki. 

Wysokie ceny skupu w połączeniu z trwającą suszą w dużej części kraju pogłębiają wyprzedaże.

To znaczy, że niedługo w McDonald's cheeseburger będzie towarem luksusowym. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.