78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, July 12, 2022

Dzisiaj Amazon Prime Day, gdy firma odczuwa spowolnienie wzrostu sprzedaży online


 Amazon rusza we wtorek na coroczne wydarzenie Prime Day w związku ze spowolnieniem wzrostu sprzedaży online, chociaż firma może zauważyć wzrost, biorąc pod uwagę, że wydarzenie w tym roku nadchodzi w samą porę na zakupy do szkoły.

Całkowita sprzedaż Amazon Prime Day nie jest ujawniona, ale szacunki wzrostu dla zeszłorocznej imprezy mieściły się w przedziale od 7 do 9%.

Po rozkwicie podczas pandemii COVID-19, gdy ludzie w dużej mierze tkwili w domu, Amazon w kwietniu poniósł rzadką stratę kwartalną. Firma ujawniła również najwolniejsze tempo wzrostu przychodów od blisko dwudziestu lat, które wyniosło 7%. Inflacja kosztowała giganta handlu elektronicznego około 2 miliardy dolarów.

Amazon powiedział również, że ma zbyt wielu pracowników na liście płac i spodziewa się, że jego dodatkowa pojemność magazynowa, którą zwiększyła podczas pandemii w związku z gwałtownie rosnącym popytem, wyniesie 10 miliardów dolarów dodatkowych kosztów w pierwszej połowie tego roku.

W maju dyrektor generalny Andy Jassy powiedział, że Amazon zamierza zezwolić na wygaśnięcie niektórych umów najmu i odroczyć budowę innych. Firma poinformowała również, że poddzierżawi niektóre ze swoich magazynów.

Najnowsze dane dotyczące sprzedaży detalicznej z maja wykazały, że sprzedaż internetowa spadła o 1%, podczas gdy ogólna sprzedaż detaliczna spadła o 0,3% od kwietnia. Numery z czerwca mają ukazać się w piątek.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.