On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, July 7, 2022

Gwiazda amerykańskiej koszykówki przyznaje się do winy ws. narkotyków w Rosji


 Brittney Griner przyznała się do winy w rosyjskim sądzie w czwartek. Dwukrotna złota medalistka olimpijska została aresztowana w lutym za rzekomą próbę przewiezienia przez moskiewskie lotnisko kaset z e-papierosem zawierających oleje pochodzące z konopi.

„Chciałabym przyznać się do winy, wysoki sądzie. Ale nie było zamiaru. Nie chciałam łamać prawa” – powiedziała w sądzie.

Przyznanie się Griner do winy nastąpiło zaledwie dzień po tym, jak rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych oświadczyło podczas briefingu prasowego, że gwiazda WNBA będzie mogła odwołać się od jej wyroku lub ubiegać się o ułaskawienie. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zakwestionowało również twierdzenia USA, że została niesłusznie zatrzymana 17 lutego. 

 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.