On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, September 26, 2022

Bob Stefanowski przedstawia plan ulg podatkowych o wartości 2 miliardów dolarów dla CT


 Republikański kandydat na gubernatora Bob Stefanowski przedstawił we wtorek plan ulg podatkowych o wartości prawie 2 miliardów dolarów, który złagodzi obciążenia konsumentów, małych firm i tych, którzy płacą podatki od nieruchomości, przedłuży stanowe święto podatku paliwowego i przedłuży je do 2023 r. zaufanie do bezrobocia.

Stefanowski, który cztery lata temu zobowiązał się do stopniowego zniesienia podatku dochodowego, zaproponował we wtorek stonowany plan, który, jak twierdzi, zapewni znaczną ulgę rodzinom dotkniętym inflacją.

Zbliża się pierwsza debata, wtorek 9/27, pomiędzy kandydującym na gubernatora Stefanowskim i ubiegającym się o reelekcje gubernatorem Lamontem. Jeśli ktoś ma wątpliwości, że polskiego pochodzenia polityk z parti Republikańskiej jest w stanie poprawić sytuacje ekonomiczna to proszę spojrzeć na to co dla New Britain zrobiła Erin Stewart.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.