On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Friday, November 18, 2022

Republikanie prowadzą dochodzenie związane z interesami rodziny Bidena


Fox Business: Republikanie pracujący za pośrednictwem Komisji Nadzoru Izby Reprezentantów poszukują rejestrów bankowych związanych z transakcjami biznesowymi pierwszej rodziny.

Kongresmeni James Comer z Kentucky i Jim Jordan z Ohio ogłosili, że komisja podejmuje kroki w celu uzyskania odpowiednich danych bankowych, które rzekomo wiązałyby prezydenta Bidena z zagranicznymi transakcjami biznesowymi jego syna Huntera.

Komisja zarzuciła na czwartkowej konferencji prasowej, że prezydent Biden był aktywnie zaangażowany w zagraniczne transakcje biznesowe wraz ze swoim synem Hunterem.

Comer, powołując się na demaskatorów, zapewnił, że rodzina Bidenów „kwitła i stała się milionerami, po prostu oferując dostęp do rodziny”.