On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Sunday, June 4, 2023

Senator Tim Scott twierdzi, że jest największym zagrożeniem dla radykalnej lewicy

 Kandydat na prezydenta senator Tim Scott (R-SC) zapewnił, że jest „największym zagrożeniem dla radykalnej lewicy” wśród republikańskich kandydatów.

Scott odpowiedział w ten sposób na komentarze Joy Behar, współgospodarza ABC The View, która powiedziała, że brakuje mu „zrozumienia” „systemowego rasizmu, z którym spotykają się Afroamerykanie i inne mniejszości w tym kraju”.

„Cóż, to po prostu śmieszne” – odpowiedział Scott.

„Uważam, że te komentarze są obraźliwe i niebezpieczne – obraźliwe dla tych młodych umysłów w całym kraju, milionów dzieci, bez względu na to, czy jesteś czarnym dzieciakiem z centrum miasta, czy białym dzieckiem ze wsi, jedyną rzeczą, która nas łączy, jest przekonanie, że Ameryka jest krajem możliwości, że jesteśmy miastem na wzgórzu, a to, co zrobili Joy Behar i View, to produkowanie tej toksyny w amerykańskiej kulturze, która mówi, że jedynym sposobem na odniesienie sukcesu jest być wyjątkiem” – powiedział Scott.