Friday, June 9, 2023

Zgodnie z dokumentami FBI, Joe Biden rzekomo otrzymał 5 milionów dolarów łapowki

 FOX News: Dyrektor ukraińskiej firmy gazowej Burisma Holdings rzekomo zapłacil wice prezydentowi (r. 2015) Joe Bidenowi  5 milionów dolarów łapowki, wynika z dokumentow FBI. Dikumentow ktorych FBI nie chcialo pokazac Kongresowi. 

Fox News Digital poinformowało o treści wygenerowanego przez FBI formularza FD-1023, w którym zarzucano przestępczy program przekupstwa między ówczesnym wiceprezydentem Joe Bidenem a obcokrajowcem, który obejmował wpływ na decyzje polityczne USA.

Formularz FD-1023 jest używany przez agentów FBI do rejestrowania niezweryfikowanych zgłoszeń od poufnych informatorów. 

Formularz FD-1023, datowany na 30 czerwca 2020 r., to wywiad FBI z „wysoce wiarygodnym” poufnym źródłem, które szczegółowo opisuje wiele spotkań i rozmów, które odbył z dyrektorem Burismy w ciągu kilku lat, począwszy od 2015 r. Dziennikarze Fox News Digital nie widzieli formularza, ale został on im opisany przez kilka źródeł, które są świadome jego treści.

Kilka tygodni temu podczas przesluchania w Kongresie dyrektor FBI przyznal, ze taki dokument istnieje. Od tego czasu FBI odmawialo przekazania go komisji aby w koncu, pod grozba aresztowan, pokazac go (bez przekazania) wybranym kongresmenom.