Thursday, July 20, 2023

Whistleblower potwierdza, że ​​prokurator, wspierajacy Bidena odmówił wniesienia zarzutów przeciwko Hunterowi

 Fox News: Informator (Whistleblower) z IRS, Gary Shapley, potwierdził w środę, że prokurator Matthew Graves, który przekazał darowiznę na kampanię prezydencką prezydenta Bidena w 2020 r., „odmówił wniesienia oskarżenia” przeciwko Hunterowi Bidenowi za uchylanie się od płacenia podatków.

„Departament Sprawiedliwości pozwolił politycznym mianowanym przez prezydenta kandydatom na rozważenie, czy postawić zarzuty synowi prezydenta” – powiedział Shapley podczas gorącego przesłuchania Komisji Nadzoru Izby, badającej zarzuty, że Departament Sprawiedliwości politycznie ingerował w śledztwo w sprawie Huntera Bidena .

Poproszony o komentarz rzecznik Białego Domu powiedział: „Zamiast marnować czas na motywowane politycznie ataki na prokuratora federalnego mianowanego przez Trumpa, rządy prawa i niezależność naszego wymiaru sprawiedliwości, Republikanie z Izby Reprezentantów powinni dołączyć do prezydenta Bidena, aby skupić się na kwestiach najważniejszych dla narodu amerykańskiego, takich jak dalsze obniżanie inflacji, tworzenie miejsc pracy i wzmacnianie opieki zdrowotnej”.

Odmowa wniesienia oskarżenia i umyslne spowolnianie sledztwa przczynily sie do tego, ze wiekszosc zarzutow uleglo przedawnieniu.

Nalezy tutaj zaznaczyc, ze normalny podatnik za 1/10 tego co zrobil Biden dostalby wieloletnie wiezienie. Najlepszym przykladem jest aktor Wesley Snipes ktory odziedzial 3 lata.