Monday, September 4, 2023

Przerażona pracownica szpitala ujawnia informacje o szkoleniu, gdzie 3-latki identyfikują się jako osoby transpłciowe

Fox News: Przerażona pracownica szpitala Kaiser Permanente ujawniła szkolenie dotyczące zmiany płci na temat różnorodności, równości i włączenia społecznego (DEI), które promowało ideę, że 3-latek może być transpłciowy.

„Pracownica, która pragnie pozostać anonimowa w obawie przed utratą pracy, była przerażona” – wynika ze środowego raportu Libs z TikTok.

W ramach szkolenia DEI prowadzonego przez szpital pracownicy medyczni mieli obejrzeć film, na którym dzieci wyjaśniają, że w wieku 3 i 4 lat wiedziały, że są transpłciowe.

Po ujawnieniu tej informacji Kaiser Permanente wydał oświadczenie dla Fox News, w którym wyjaśnił, że w szkoleniu nie promowano stosowania interwencji medycznych wśród dzieci w tej grupie wiekowej.

„Chociaż w filmie dwójka dzieci opowiada o tym, jak postrzegają swoją tożsamość płciową, film nie mówi o żadnej opiece nad transpłciowymi dziećmi ani o planach leczenia. Kaiser Permanente nie zapewnia terapii hormonalnej ani operacji potwierdzających płeć 3 i 4-latkom” - napisano w oświadczeniu.

PN: Trudno się dziwić temu, że rodzice się buntują, bo szkoły nie widzą potrzeby informowania ich, że ich dzieci (zostały właśnie nakłonione przez 'ekspertów' do myślenia, że są transpłciowe i...) chcą zmienić płeć.