Wednesday, November 29, 2023

Lider BLM popiera Trumpa na rok 2024, oskarża Demokratów o „rasistowską” politykę: „Nie jesteśmy głupi”

Fox News: Lider Black Lives Matter (BLM) poparł byłego prezydenta Trumpa w wyścigu do Białego Domu w 2024 r., oskarżając Demokratów o rasistowską politykę, która działa przeciwko społeczności Czarnych. 

„To dwulicowość Demokratów i hipokryzja” – powiedział Fisher we wtorek Lawrence Jonesowi. „Nie jesteśmy głupi. Bracia nie są głupi. Rozumiemy, kiedy ktoś jest za nami, a kiedy ktoś nie, i oczywiste jest, że Partia Demokratyczna nie jest za nami”.

„Ta polityka faktycznie uderza w samo serce Czarnej rodziny i rodziny nuklearnej” – kontynuował. 

Mark Fisher w wywiadzie dla „The Kim Iversen Show” na początku tego miesiąca argumentował, że Demokraci „nie cenią” głosów Czarnych, chwaląc jednocześnie Trumpa za propagowanie polityki mającej na celu podniesienie poziomu społeczności. 

„Ta partia tak długo nas wykorzystywała i maltretowała, że ​​nie ceni ona naszego głosu” – stwierdził Fisher. „Ich polityka jest w zasadzie polityką rasistowską. Uważam, że to partia rasistowska. Donald Trump jest zupełnie odwrotnie. Powie ci, jak jest. Powie ci to wprost”. 

„Trump zrobił więcej dla społeczności Czarnych, niż jakikolwiek prezydent w całym moim życiu” – kontynuował. 

Sondaż przeprowadzony w tym miesiącu przez New York Times/Siena College wzbudził alarm wśród Demokratów po tym, jak wykazał, że Trump osiągnął bezprecedensowy poziom poparcia ze strony czarnoskórych wyborców w stanach które wygrał prezydent Biden w 2020 r. Czarni wyborcy w Nevadzie, Gruzji, Arizonie i Michigan, Pensylwania i Wisconsin odnotowują obecnie 22% poparcia dla Trumpa, w porównaniu z 8% w 2020 r.

Fisher zasugerował, że czarni wyborcy, którzy nadal głosują na Demokratów, są „wprowadzeni w błąd” i nie mają wiedzy na temat polityki Trumpa oraz korzyści, jakie przyniosła ona czarnej społeczności.

Pomimo zmiany politycznej Fisher powiedział, że nadal jest powiązany z Black Lives Matter i chce nadal głosić przesłanie „jedności”.