Tuesday, April 9, 2024

Szokująca prawda o Covid-19, Wuhan i 15 agencjach federalnych

Senator Rand Paul opisuje dzisiaj na portalu Fox News rezultaty swego śledztwa w sprawie Covid-19 I oskarża nie jedna, nie dwie, ale piętnaście agencji federalnych o ukrywanie prawdy o tym, że wirus został stworzony w laboratorium w Wuhan.

Moje dochodzenie wykazało niedawno, że urzędnicy rządowi z 15 agencji federalnych wiedzieli w 2018 r., że Instytut Wirusologii w Wuhan próbował stworzyć wirusa podobnego do Covid-19.

Urzędnicy ci wiedzieli, że chińskie laboratorium zaproponowało stworzenie wirusa podobnego do COVID 19, ale żaden z nich nie ujawnił publicznie tego programu. W rzeczywistości 15 agencji posiadających wiedzę na temat tego projektu stale odmawiało ujawnienia jakichkolwiek informacji na temat tych alarmujących i niebezpiecznych badań.

Prawdopodobnie setki osób w rządzie wiedziały o propozycji stworzenia wirusa podobnego do COVID-19 i praktycznie każda z tych osób zdecydowała się zachować ciszę, zataić, a ostatecznie ukryć informacje, które mogłyby uratować życie, pozwalając światu wiedzieć, że to nie był slaby wirus zwierzęcy o słabej transmisji.

Nie, wszystkie dowody sugerują, że COVID-19 był wirusem wzmocnionym laboratoryjnie, celowo przystosowanym do przenoszenia się na ludzi.

PN: Ten temat powinien zdominować światową prasę, programy radiowe i telewizyjne. Zobaczymy czy ktokolwiek inny ośmieli się oskarżyć tych nie-wybieranych urzędników którzy mogą zastraszyć i zniszczyć każdego, nawet prezydenta. 

- Na podstawie artykułu na FoxNews(.)com.