Wednesday, May 8, 2024

Nowy Jork kontra Trump: Stormy Daniels przyznała w swoim zeznaniu, że nienawidzi Trumpa

Analityk prawny CNN, Elie Honig, powiedział, że przesłuchanie aktorki filmów dla dorosłych i świadka procesu Trumpa, Stormy Daniels, po jej zeznaniach przeciwko byłemu prezydentowi Trumpowi, zakończyło się katastrofą (dla CNN i Demokratów).

Choć Honig stwierdził, że ​​zeznania Daniels dotyczące spotkania seksualnego z Trumpem w pokoju hotelowym w 2006 r. są „wiarygodne”, jej odpowiedzi udzielone podczas przesłuchania przez zespół Trumpa podały w wątpliwość jej wiarygodność.

„Kiedy świadek nienawidzi osoby, której wolność jest zagrożona, to wielka sprawa!” – powiedział Honig. „I publikuje tweety, fantazjując o tym, że jest w więzieniu. To naprawdę podważa wiarygodność”. 

Daniels opublikowała wiele postów na temat Trumpa w mediach społecznościowych, w tym napisała, że ​​„pójdzie do więzienia”, zanim będzie musiała „zapłacić Trumpowi ani grosza”. Teraz wiemy dlaczego Trump ciągle coś pisze o swoim procesie, bo druga strona cały czas to robi.

„Fakt, że na mocy postanowienia sądu jest winna Donaldowi Trumpowi pół miliona dolarów i powiedziała: «Nigdy mu nie zapłacę. Sprzeciwię się nakazowi sądu», obrona powie: «Jest gotowa sprzeciwić się nakazowi sądu. Nie chce zastosować się do nakazu sędziego. Dlaczego ma zamiar wypełnić przysięgę, którą złożyła?” – stwierdził analityk.

W miedzy czasie okazuje się, że Demokraci już wydali wyrok na Trumpa i nie potrafią się powstrzymać aby o tym mówić.

Burmistrz Nowego Jorku Eric Adams (D) ogłosił, że Departament Więziennictwa jest przygotowany na uwięzienie byłego prezydenta Donalda Trumpa na Rikers Island, w wiezieniu o bardzo złej sławie.

Komentarze Adamsa pojawiły się dzień po tym, jak sędzia Sądu Najwyższego Nowego Jorku Juan Merchan, zagroził byłemu prezydentowi więzieniem za złamanie nakazu milczenia po raz dziesiąty.

Nakaz milczenia wobec Trumpa uniemożliwia mu składanie publicznych oświadczeń na temat procesu.

- Na podstawie doniesień Fox News.

Z ostatniej chwili:

FBI przyłapane na fałszowaniu dowodów w innej sprawie przeciwko Trumpowi.