Friday, May 10, 2024

Złowieszcza prognoza dotycząca przyszłości wyborów w USA

Magnat biznesowy Elon Musk zasugerował, że ze względu na zalewanie Stanów Zjednoczonych przez nielegalnych cudzoziemców wybory w 2024 r. będą prawdopodobnie ostatnimi, w których o wynikach decydować będą obywatele amerykańscy.

„Biorąc pod uwagę masowy napływ nielegalnych imigrantów ze wszystkich krajów na Ziemi, rok 2024 będzie prawdopodobnie ostatnimi wyborami, o których faktycznie zadecydują obywatele USA” – napisał Musk na Twitterze.

"Jednomyślny sprzeciw Demokratów wobec wymagania obywatelstwa w celu podziału miejsc w Izbie Reprezentantów i głosów w prezydenckim kolegium elektorów mówi wszystko” – napisał Musk na Twitterze. „Celem Partii Demokratycznej jest pozbawienie obywateli USA praw wyborczych poprzez import jak największej liczby nielegalnych imigrantów” – dodał.

Musk już wcześniej wskazywał, że nielegalni imigranci mają wpływ na wybory.

„Większość Amerykanów wciąż nie zdaje sobie sprawy, że w spisie powszechnym liczą się WSZYSTKIE osoby, w tym nielegalni imigranci, decydując o tym, ile miejsc w Izbie Reprezentantów otrzyma każdy stan!” – zauważył Musk w marcowym tweecie.

„A mandaty w Izbie określają, ile głosów ma każdy stan w kolegium elektorów. Zatem chociaż nielegalni cudzoziemcy nie głosują, mogą zadecydować o wyniku wyścigów prezydenckich” – napisał w marcu przedstawiciel Partii Republikańskiej Thomas Massie z Kentucky w odpowiedzi dla Muska.

- Na podstawie The Blaze.