Elon Musk nazywa rok 2024 wyborami, które trzeba wygrać na rzecz wolności słowa. Przywołał skandację Trumpa „Walcz, walcz, walcz”, zmieniając ją na „Głosuj, Głosuj, Głosuj”.
W sobotni wieczór Elon Musk przemawiał do wypełnionego tłumu widzów wieców Trumpa w Butler w Pensylwanii.
„Prawdziwym sprawdzianem charakteru człowieka jest to, jak zachowuje się pod ostrzałem” – powiedział, ubrany ciemny kapelusz „MAGA” i koszulkę z napisem „Okupujmy Marsa”.
„Mieliśmy jednego prezydenta, który nie mógł wspiąć się po schodach, i drugiego, który po postrzeleniu zaciskał pięść” – kontynuował. „Ameryka jest ojczyzną odważnych i nie ma prawdziwszego testu niż odwaga pod ostrzałem, więc kogo chcesz, aby reprezentował Amerykę?” Tłum wybuchnął, machając tablicami z napisami „Never Surrender” i „Fight, Fight, Fight”.
- Na podstawie Fox News