On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, March 19, 2019

Warren odmawia odpowiedzi na pytanie o jej "pochodzenie" od rdzennych Amerykanów

Ach te Indiańskie oczy twe...
Anty-Trumpowa wojowniczka i potencjalna kandydatka na prezydenta USA, Elizabeth Warren, odmówiła udzielenia odpowiedzi na poważne pytania dotyczące jej domniemanego pochodzenia od rdzennych Amerykanów, czyli Indian, w tym tygodniu podczas spotkania z wyborcami zdobywając się tylko na stwierdzenie, że „dorastała w Oklahomie”.

„Jak reagujesz na ludzi, którzy uważają, że sposób, w jaki potraktowałaś kwestię swojego dziedzictwa od rdzennych Amerykanów, był obraźliwy i wskazywał na brak taktu prezydenckiego?” Zapytał jeden z członków publiczności na ratuszu w Mississippi. „Wiesz, dorastałam w Oklahomie. Dowiedziałam się o mojej rodzinie od mojej rodziny… Na tej podstawie to po prostu jestem tym kim jestem, i radze sobie z tym najlepiej jak umiem”- powiedziała Warren.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.