KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Friday, June 28, 2019

Ocasio-Cortez nie rozumie, że obozy nie są sobie równe

Alexandra Ocasio-Cortez (AOC) nie przyjedzie do Polski aby zobaczyć prawdziwe obozy koncentracyjne ale to jej wcale nie przeszkadza w tym aby dalej brnąć w ten temat. Tym razem twierdzi, ze republikanie prowadza projekt tortur wzdłuż granicy z Meksykiem.
"...they should not be using a humanitarian crisis as a bargaining chip to make sure they pursue their little torture project,...”
AOC, skrót nadany jej przez media, nie tylko nie przeprosiła ani nie wycofała się ze swoich slow o obozach koncentracyjnych. Teraz twierdzi, ze Ameryka podczas drugiej wojny światowej więziła w nich Japończyków (chodzi tutaj o obozy internowania Japońskich imigrantów w latach 1942-1945). 

Z tego co wiemy życie w tych "obozach" nie było łatwe, ale nie powinno ich się porównywać do obozów koncentracyjnych. Obozy internowania nazywane także centrami relokacji były w zasadzie małymi miasteczkami ze szkołami, pocztą, fabrykami i gospodarstwami rolnymi gdzie uprawiano warzywa i owoce oraz hodowano drób. Ale, te obozy otoczone były drutem kolczastym i wieżami wartowniczymi. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.