Friday, July 5, 2019

W Ameryce wszyscy "oglądacze" CNN mogą odetchnąć z ulgą

Trump przemawia w strugach deszczu
Uprzejmie donoszę, żdziś rano wstałem z wyrka, spojrzałem przez okno, a tam ... NIC. Ani jednego czołgu Trumpa. To dziwne, bo sądząc po komentarzach na CNN można było dojść do wniosku, że Trump upolitycznia armię i pod pretekstem święta wyprowadza czołgi na ulice.

Trump rzeczywiście wyprowadził czołgi na ulice ale tylko po to aby sobie postały w kilku punktach w Waszyngtonie w tle parady z okazji święta Niepodległości. Ku wielkiemu zaskoczeniu CNN i innych Demokratów, Trump mówił w samych superlatywach o Amerykańskich żołnierzach i wszystkich patriotach zręcznie omijając slogany wyborcze. 
"Today, we come together as one nation with this very special Salute to America," ... "We celebrate our history, our people, and the heroes who proudly defend our flag — the brave men and women of the United States military." - Dzisiaj zebraliśmy się tutaj jako cały naród z tym specjalnym salutem dla Ameryki. Świętujemy naszą historię, nasz naród, i bohaterów którzy dumnie bronią naszą flagę - dzielnych mężczyzn i kobiet amerykańskich sił zbrojnych. 
Ciekawostką moze być fakt, że ani czołgi ani pojazdy opancerzone nie uczestniczyły w paradzie. Miał miejsce tylko przelot samolotów różnych formacji wojskowych. Czołgi stały tylko w tle. Innymi słowy Trump znowu przechytrzył lewice która podniosła olbrzymi krzyk rozpaczy, że Trump śmie organizować pierwsza tego typu parade w historii USA. A teraz zgrzytają zębami, bo muszą udawać, że też popierają siły zbrojne.  


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.