Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, November 19, 2019

Nowa książka o Warszawie, o wrześniu '39, okupacji i powstaniu

Przedstawiamy nową książkę o Warszawie dla naszych amerykańskich przyjaciół, znajomych i kolegów (koleżanek) z pracy. Tym razem książka mówi o całym okresie wojennym w Warszawie, zaczynając od obrony miasta we wrześniu '39, poprzez okupacje, Powstanie Getta, Powstanie Warszawskie i całkowite, systematyczne zniszczenie miasta.

Książka pokazuje, ze zniszczenie Warszawy to nie dzieło jakiegoś przypadku czy efekt wybuchu gniewu Hitlera. 

Ta książka pokazuje, jak bardzo Warszawa i jej mieszkańcy ucierpieli pod okupacją niemiecką. Pokazuje także, że wszystkie zniszczenia zostały zaplanowane przed wojną i że nie było żadnych wypadków. Warszawa miała zniknąć, by później odrodzić się jako małe niemieckie miasto Warschau. Zobaczysz, jak plan był realizowany od pierwszych dni wojny, poprzez brutalną okupację, powstanie w getcie, powstanie warszawskie oraz ostateczne i całkowite zniszczenie. Zobaczysz, jak szybko liczba ludności miasta spadła z 1,3 miliona do 1000.

Ostatnie wydarzenia z Netflixem pokazują, że poziom edukacji historycznej amerykanów pozostawia bardzo dużo do życzenia tym bardziej że mamy tutaj także do czynienia ze złośliwą propagandą anty-Polską. Propaganda ta jest prowadzona nie tylko przez różne środowiska polityczne wspomagane przez elity finansowe ale także rządy krajów które mogą dużo stracić na pozycji Polski w świecie.

Książka ta będzie użyteczna w dyskusjach na temat reparacji wojennych które Niemcy muszą zapłacić Polsce a jak widać nie chcą i nie mają zamiaru tego zrobić. 

Nasza książka, Killing Warsaw: The Full True Story of The City That Was to Disappear, jest już dostępna na Amazon.com i będzie dobrym prezentem świątecznym.Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.