On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, November 19, 2019

Nowa książka o Warszawie, o wrześniu '39, okupacji i powstaniu

Przedstawiamy nową książkę o Warszawie dla naszych amerykańskich przyjaciół, znajomych i kolegów (koleżanek) z pracy. Tym razem książka mówi o całym okresie wojennym w Warszawie, zaczynając od obrony miasta we wrześniu '39, poprzez okupacje, Powstanie Getta, Powstanie Warszawskie i całkowite, systematyczne zniszczenie miasta.

Książka pokazuje, ze zniszczenie Warszawy to nie dzieło jakiegoś przypadku czy efekt wybuchu gniewu Hitlera. 

Ta książka pokazuje, jak bardzo Warszawa i jej mieszkańcy ucierpieli pod okupacją niemiecką. Pokazuje także, że wszystkie zniszczenia zostały zaplanowane przed wojną i że nie było żadnych wypadków. Warszawa miała zniknąć, by później odrodzić się jako małe niemieckie miasto Warschau. Zobaczysz, jak plan był realizowany od pierwszych dni wojny, poprzez brutalną okupację, powstanie w getcie, powstanie warszawskie oraz ostateczne i całkowite zniszczenie. Zobaczysz, jak szybko liczba ludności miasta spadła z 1,3 miliona do 1000.

Ostatnie wydarzenia z Netflixem pokazują, że poziom edukacji historycznej amerykanów pozostawia bardzo dużo do życzenia tym bardziej że mamy tutaj także do czynienia ze złośliwą propagandą anty-Polską. Propaganda ta jest prowadzona nie tylko przez różne środowiska polityczne wspomagane przez elity finansowe ale także rządy krajów które mogą dużo stracić na pozycji Polski w świecie.

Książka ta będzie użyteczna w dyskusjach na temat reparacji wojennych które Niemcy muszą zapłacić Polsce a jak widać nie chcą i nie mają zamiaru tego zrobić. 

Nasza książka, Killing Warsaw: The Full True Story of The City That Was to Disappear, jest już dostępna na Amazon.com i będzie dobrym prezentem świątecznym.Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.