Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, April 23, 2020

USA coraz bliżej 50 tysięcy zgonów


W USA mamy już ponad 840 tysięcy zarażeń i prawie 47 tysięcy zgonów.

Według najnowszych badań znakomita większość tych którzy cierpią na koronawirusa mają także inne problemy ze zdrowiem. Średnia wieku pacjentów to 63 lata i ponad połowa z nich cierpi na nadciśnienie tętnicze. 42 procent ma nadwagę a 32 procent ma cukrzyce. Większość tych którzy zmarli w wyniku zakażenia cierpiało na cukrzyce. 

Z tych którzy trafili do szpitala ze względu na zakażenie 12 procent musiało korzystać z wentylatorów a z tej grupy 88 procent zmarło.

Wszystko to jest bardzo niepokojące. 

W tamtym tygodniu następne 4.5 miliona Amerykanów ubiegało się o świadczenia dla bezrobotnych co daje już 28 milionów i zbliżamy się już do depresji. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.