Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, May 24, 2020

Dr Atlas o zamknięciach związanych z koronawirusem: „Ta polityka ... zabija ludzi”

USA: "Lockdowns" (zamknięcia) związane z koronawirusem mogą „zabijać” tyle samo osób co wirus, ponieważ wiele osób z poważnymi schorzeniami niezwiązanymi z wirusem rezygnuje z leczenia, dr Scott Atlas z Hoover Institution, powiedział w sobotę w „Fox Report”. 

Doktor Atlas powiedział, że nawet członek rządowej grupy zadaniowej od koronawirusa Białego Domu, dr Anthony Fauci, przyznał jak olbrzymie są szkody spowodowane zamknięciami. „Ta polityka zabija ludzi. To znaczy, myślę, że wszyscy słyszeli o około 650 000 ludzi w USA chorych na raka, którzy mieli przejść terapie "chemio", a z których połowa nie przyszła. Dwie trzecie badań przesiewowych na raka nie miało miejsca. 40% pacjentów z udarem mózgu pilnie potrzebowało opieki medycznej ale nie przyszli” - powiedział Atlas. „A teraz mamy ponad połowę dzieci w Stanach Zjednoczonych, które nie otrzymują szczepień. To jest nieodwracalna szkoda”. „A ja i moi koledzy z innych instytucji obliczyliśmy koszt "lockdowns" pod względem liczby ofiar”, powiedział Atlas. „Każdy miesiąc jest równy całkowitemu kosztowi życia straconemu podczas samej infekcji COVID. Jest to tragiczna, źle wprowadzona polityka publiczna przedłużająca zamknięcia, bez względu na to, czy na początku była uzasadniona”.

Doktor Atlas o liczbie ofiar: Myślę, że jedną rzeczą, która w jakiś sposób nie przyciąga uwagi, jest fakt, że CDC właśnie wyszło ze swoimi obliczeniami śmiertelności”, powiedział Atlas. „I oto, sprawdza się to co mówią ludzie od ponad miesiąca, w tym moi koledzy z instytutu epidemiologii w Stanford i wszyscy inni na świecie, którzy przeprowadzili tę analizę - i to znaczy, że śmiertelność infekcji jest mniejsza niż jedna dziesiąta pierwotnego szacunku.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.