Tuesday, May 5, 2020

Floryda, Arizona i Kolorado powoli znoszę restrykcje

Hopkins map

Powolna droga Ameryki do ponownego otwarcia była kontynuowana w tym tygodniu, kilkanaście stanów złagodziło surowe środki blokujące przedsiębiorstwa i działania społeczne, wprowadzone w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się zjadliwego koronawirusa. Kilka stanów uważa, że „spłaszczyły krzywą” infekcji na tyle, aby otworzyć swoja gospodarkę po ponad miesiącu zamkniętych sklepów, restauracji i obywatelach zamkniętych w swoich domach.

Działania te nastąpiły, gdy liczba ofiar śmiertelnych w USA spadła pięć dni z rzędu po raz pierwszy od czasu wybuchu pandemii. W poniedziałek 1240 nowych zgonów oznaczało, że po raz trzeci w ciągu ostatniego miesiąca liczba ofiar śmiertelnych spadła poniżej 1300. We wtorek rano było ponad 1,1 miliona potwierdzonych przypadków koronawirusa i ponad 69 000 zgonów w Stanach Zjednoczonych. 

Takie stany jak Georgia, Mississippi i Tennessee, zaczęło znosić ograniczenia w różnym stopniu już w zeszłym miesiącu, podczas gdy Teksas i Illinois zrobiły tak w ostatnim tygodniu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.