Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, June 8, 2020

Burmistrz Minneapolis odrzuca naciski w sprawie likwidacji policji

Burmistrz Minneapolis, Jacob Frey, powtórzył w niedzielę, że nie popiera zniesienia policji w mieście, kilka godzin po tym, jak większość członków Rady Miasta Minneapolis opowiedziała się za (co daje odporność na veto). Chcą zrobić ten drastyczny krok w następstwie śmierci aresztowanego George'a Floyda.

Frey, który w zeszłym miesiącu kazał ewakuować komisariat, gdy protestujący spalili go do gruntu, został zakrzyczany przez duże zgromadzenie demonstrantów w pobliżu jego domu w sobotę, kiedy on odrzucił ich żądania całkowitego zlikwidowania miejskich sił policyjnych. „Będę bezustannie współpracować z szefem policji i ze społecznością w kierunku głębokich reform strukturalnych i walki z rasizmem systemowym w kulturze policyjnej” - powiedział Frey. „Jesteśmy gotowi wprowadzić w życie więcej strategii dla bezpieczeństwa publicznego kierowanych przez społeczność w imieniu naszego miasta. Nie popieram jednak zniesienia Departamentu Policji w Minneapolis”.

Odebranie pieniędzy w celu zlikwidowania departamentu policji w Minneapolis jest dalekie od pewności, ponieważ dochodzenie w sprawie naruszenia praw obywatelskich prawdopodobnie rozpocznie się dopiero w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.