78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Sunday, June 21, 2020

Drobny fakt o którym nie wypada zapomnieć

Screen shot: spiderweb.pl - 2019
W moim wczorajszym poście napisałem, że wielu z nas zapomniało o pewnym fakcie z życia Polonii i ich rodzin w Polsce. 

Tak, chodzi o problem z którym borykaliśmy się od dziesięcioleci a który został rozwiązany w ciągu kilku miesięcy

Pewnie już pamiętacie. Chodzi mi oczywiście o WIZY do USA. Problem który wydawał się nie do rozwiązania a jak się okazało wystarczyła krotka rozmowa prezydenta Polski z prezydentem USA aby ten drugi, przy dużej pomocy pomysłowych pracowników administracji takich jak ambasador USA do Polski, pani Mosbacher, wszystko załatwił w ekspresowym tempie. 

Krytycy Trumpa i PiS-u bardzo szybko zapomnieli o tym temacie, bo nie dość, ze nie ma się do czego przyczepić to szczerze mówiąc to wstyd, że oni, czyli PO, nie załatwili tego wcześniej tym bardziej żeto było proste, przynajmniej dla Trumpa, do załatwienia. 

Nawiasem mówiąc najwyższy czas abyśmy powiedzieli sobie prosto w oczy co tak naprawdę hamowało sprawę wiz, Demokraci i ich niechęć do Polski, bo kilka razy sprawa była podobno w ostatniej chwili zrywana przez "niewidzialne ręce" w Kongresie.

Wracając do tematu. Jeszcze raz. To PiS i ich dobrym stosunkom z prezydentem Trumpem zawdzięczamy to, że nasze rodziny i znajomi mogą teraz swobodnie odwiedzać USA. Proszę o tym pamiętać gdy pójdziecie do urn wyborczych.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.