Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, October 11, 2020

Biden mówi, że wyborcy nie zasługują na poznanie jego stanowiska w sprawie "pakowania" Sądu Najwyższego


 Kandydat Demokratów, Joe Biden, powiedział w piątek, że wyborcy nie zasługują na to, by wiedzieć, czy spróbuje podnieść liczbę sędziów, tak zwane pakowanie, Sądu Najwyższego, jeśli wygra wybory, a Amy Coney Barrett zostanie zatwierdzona na sędzinę Sądu Najwyższego co dałoby przewagę sędziów konserwatywnych nad liberalnymi 6 do 3. 

Biden, który sprzeciwiał się "pakowaniu" sądu w prawyborach, odmówił odpowiedzi na to pytanie w czwartek, mówiąc: „poznasz moje stanowisko w sprawie pakowania sądu dzień po wyborach”. 

W piątek reporter KTNV ponownie zapytał go, czy nie zgadza się na pakowanie w sądzie:
Reporter: "To jest najważniejsza rzecz, o którą pytają mnie widzowie w ciągu ostatnich kilku dni."
- "Zostaliście zapytani przez widzów, którzy prawdopodobnie są Republikanami, którzy nie chcą, żebym kontynuował rozmowę o tym, co teraz robią w sądzie" - odpowiedział Biden.
- "Cóż, proszę pana, czy wyborcy nie zasługują na to, by wiedzieć …?" - zapytał reporter Ross DiMattei.
- "Nie, nie zasługują… Nie będę grał w jego grę, chciałby, żebym o tym rozmawiał, a już powiedziałem coś o pakowaniu w sądzie. on chce dyskusji na ten temat, a nie tym, co on teraz robi" - powiedział Biden.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.