Thursday, October 29, 2020

Dokumenty poważnie obciążające Huntera Bidena w tajemniczy sposób zniknęły podczas transportu


 Przesyłka dokumentów powiązanych z Hunter Bidenem i jego ojcem w tajemniczy sposób zniknęła podczas transportu do Los Angeles, ujawnił w środę wieczorem Tucker Carlson, podczas swojego programu na Fox News.

„Zawsze dzieje się wiele rzeczy, na które nie mamy czasu na antenie”, powiedział publiczności prowadzący „Tucker Carlson Tonight”, „ale teraz za kurtynami dzieje się coś szczególnego, co czuliśmy, o  czym powinniśmy opowiedzieć."

„W poniedziałek otrzymaliśmy od pewnego źródła zbiór poufnych dokumentów dotyczących rodziny Bidenów” - ciągnął Carlson. „Uważamy, że są autentyczne, prawdziwe i obciążające”.

„Napisaliśmy do naszego producenta w Nowym Jorku i poprosiliśmy o przesłanie tych dokumentów do nas do Los Angeles” - wyjaśnił Carlson. - „I zrobił to. W poniedziałek po południu wysłał dokumenty do Kalifornii drogą ekspresową używając znana firmę, z której korzystamy, korzystaliśmy z niej niezliczoną ilość razy bez żadnego problemu. Ale dokumenty nigdy nie dotarły do Los Angeles” - powiedział Carlson.

Pomimo natychmiastowego śledztwa wewnątrz firmy do tej pory nie wyjaśniono co się stało z dokumentami. Fox News nie podało czy posiada elektroniczną kopię dokumentów. Wiadomo jedynie, że istnieją zdjęcia przesyłki.