KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Monday, October 12, 2020

Pelosi przez pomyłkę pomaga Trumpowi


 Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi znów w "coś wdepnęła." Kolejnym nierozważnym politycznym chwytem podburzyła zwolenników prezydenta Trumpa, i nie tylko, a jednocześnie postawiła Kamalę Harris w świetle reflektorów.

Pelosi w Kalifornii z wielką pompą przedstawiła ustawę, która ułatwiłaby usunięcie prezydenta ze stanowiska, gdyby ponadpartyjna grupa ustawodawców zgodziła się, że nie jest on już w stanie wypełniać swoich obowiązków. Zaproponowała nowe przepisy, aby podkreślić jej „obawy”, że niedawne przejścia prezydenta Trumpa związane z COVID-19, w związku z czym przepisano mu sterydy, spowodowały jego „osłabienie oceny sytuacji”.

Ustawa, która formalizuje środek zaradczy dopuszczony przez 25-tą poprawkę do konstytucji, nie przejdzie przez Senat pod zdominowany przez Republikanów. Ten ruch miał odwrócić uwagę od niepowodzenia Pelosi w przepchaniu projektu stymulacyjnego i podkreślić rzekomo obłędną osobowość Trumpa i proces podejmowania decyzji. 

Ale ruch Pelosi przyniósł odwrotny skutek. Prezydent Trump zasugerował, że prawdziwym celem ustawy było ułatwienie Demokratom odepchnięcia Joe Bidena na bok, gdyby wygrał w listopadzie, i zastąpienia go jego koleżanką, senator Kamalą Harrisem.

Teraz, gdy więcej ludzi widziało kandydata Demokratów w "dziennym świetle", przekonanie, że Biden może nie być w stanie służyć przez cztery lata na stanowisku prezydenta, tylko wzrosło.


Ciekawe, że nikt nie zauważył, że pani Pelosi sugeruje także, że ci którzy przeszli chorobę związaną z Covid-19 i wyzdrowieli mogą mieć zaburzenia umysłowe. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.