Wednesday, October 7, 2020

Trump zezwala na odtajnienie wszystkich dokumentów dotyczących "Russia probe" i Hillary Clinton


 Prezydent Trump powiedział we wtorek, że „w pełni upoważnił do całkowitego odtajnienia wszelkich dokumentów” związanych z dochodzeniem w sprawie Rosji i dochodzeniem FBI w sprawie korzystania z prywatnego serwera poczty elektronicznej przez byłą sekretarz stanu Hillary Clinton.

"Wszystkie informacje o skandalu mistyfikacyjnym w Rosji zostały odtajnione przeze mnie dawno temu. Na nieszczęście dla naszego Kraju ludzie działali bardzo wolno, zwłaszcza że jest to prawdopodobnie największa zbrodnia polityczna w historii naszego kraju. Działajcie!!! "- Napisał na Twitterze prezydent Trump.

Richard Grenell, były szef wywiadu i zwolennik Trumpa, napisał na Twitterze, że raport był „dowodem” na to, że Obama i Joe Biden, jego ówczesny wiceprezydent, „nakazali swojej administracji wykorzystanie uprawnień rządu do ataku” na kampanię i zespół ds. Transformacji Trumpa. 

Z tego wszystkiego wynika, że pani Clinton może mieć teraz poważne kłopoty prawne a Joe Biden kłamał i w dalszym ciągu kłamie na temat największego skandalu politycznego od czasu impeachment-u Billa Clintona.