Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, October 7, 2020

Trump zezwala na odtajnienie wszystkich dokumentów dotyczących "Russia probe" i Hillary Clinton


 Prezydent Trump powiedział we wtorek, że „w pełni upoważnił do całkowitego odtajnienia wszelkich dokumentów” związanych z dochodzeniem w sprawie Rosji i dochodzeniem FBI w sprawie korzystania z prywatnego serwera poczty elektronicznej przez byłą sekretarz stanu Hillary Clinton.

"Wszystkie informacje o skandalu mistyfikacyjnym w Rosji zostały odtajnione przeze mnie dawno temu. Na nieszczęście dla naszego Kraju ludzie działali bardzo wolno, zwłaszcza że jest to prawdopodobnie największa zbrodnia polityczna w historii naszego kraju. Działajcie!!! "- Napisał na Twitterze prezydent Trump.

Richard Grenell, były szef wywiadu i zwolennik Trumpa, napisał na Twitterze, że raport był „dowodem” na to, że Obama i Joe Biden, jego ówczesny wiceprezydent, „nakazali swojej administracji wykorzystanie uprawnień rządu do ataku” na kampanię i zespół ds. Transformacji Trumpa. 

Z tego wszystkiego wynika, że pani Clinton może mieć teraz poważne kłopoty prawne a Joe Biden kłamał i w dalszym ciągu kłamie na temat największego skandalu politycznego od czasu impeachment-u Billa Clintona.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.