On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Friday, December 4, 2020

Gubernator Georgii mówi, że należy przeprowadzić audyt podpisów. Ale, czy to coś zmieni?


 Gubernator Brian Kemp, republikanin z Georgii, który był ostro krytykowany przez prezydenta Trumpa za jego podejście do zarzutów oszustw wyborczych w jego stanie, powiedział w czwartek, że nowe zeznania wywołały dodatkowe pytania i teraz należy przeprowadzić audyt podpisów.

Kemp, który udzielił wywiadu dla Fox News, odnosił się do nagrania wideo z monitoringu, które rzekomo pokazywało, że obserwatorzy ankiet byli wyprowadzani z pokoju w State Farm Arena, największym stanowym centrum liczenia głosów, po tym, jak powiedziano im, że liczenie głosów zostało zakończone na noc. Kiedy wyszli, można było zobaczyć kobietę wyciągającą walizki spod stołu, w których rzekomo znajdowały się karty do głosowania. Głosy były rzekomo liczone godzinami, bez obecności obserwatorów wyborów.

Wszystko wskazuje na to, że gra Demokratów "na czas" im się udała i już jest za późno. Za kilka dni będzie oficjalne liczenie głosów elektorów.