Thursday, December 3, 2020

Koronawirus rozprzestrzeniał się w Ameryce na miesiące przed tym co mówią politycy


 Według Tuckera Carlsona z Fox News amerykanie zostali perfidnie oszukani przez Chińczyków i polityków, którym to było na rękę, w sprawie koronawirusa w Ameryce.

Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób, CDC, opublikowało w poniedziałek wyniki testów próbek pobranych podczas zbiórki krwi Czerwonego Krzyża w zeszłym roku i przeanalizowanych przez CDC. 

Naukowcy przebadali 39 próbek krwi z Kalifornii, Waszyngtonu i Oregonu, które zostały pobrane między 13 grudnia a 16 grudnia 2019 r. W tamtym czasie nikt w Stanach Zjednoczonych nie słyszał o COVID-19. Rząd chiński nawet nie potwierdził jego istnienia aż do 31 grudnia. A jednak każda z tych próbek dała wynik pozytywny na obecność przeciwciał koronawirusa. Należy pamiętać, że przeciwciała nie rozwijają się przez co najmniej tydzień po kontakcie z wirusem. - Powiedział Carlson.

Oznacza to, że ludzki koronawirus był przenoszony w całej populacji amerykańskiej znacznie wcześniej, być może miesiące wcześniej, niż nam powiedziano. Nie wiemy jeszcze, jak to się stało, ale wiemy na pewno, że tak się stało. 

Według Carlsona nikt w Ameryce tak naprawdę nie zainteresował się tym jak NAPRAWDE koronawirus tak szybko, i w ogromnych rozmiarach, rozprzestrzeniał się w tym kraju. Politykom różnego kalibru pandemia była, i jest na rękę. Mogą uzurpować sobie różne prawa których wcześniej amerykańska demokracja im nie dawała. Zamykają biznesy duże i małe, zazwyczaj małe, z byle powodu i aresztowali ludzi za pływanie kajakiem bez masek. 

Dla przykładu, stan Connecticut, ma gubernatora który od prawie 11 miesięcy rządzi jak dyktator różnymi dekretami bez oglądania się na lokalny parlament (legislatura) którego członkowie udali się na "wolne, super długie wakacje" i nie chcą lub nie mogą podejmować decyzji które maja wpływ na życie obywateli. Gubernator tak długo trzymał lokalną ekonomie w lockdown, że teraz gdy skala zakażeń jest o wiele większa unika tematu bo to by źle wyglądało i mogło mieć wpływ na zbliżające się wybory na jego stanowisko.

Jeszcze w styczniu, 11 miesięcy temu, Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego ostrzegał, że amerykańskie lotniska mogą być punktem zerowym dla nowej pandemii, ale Kongres "ziewnął." 24 stycznia, w dniu, w którym te próbki krwi dowodzą, że wirus rozprzestrzenił się już na całym kontynencie, administracja Trumpa przeprowadziła tajne spotkanie na temat koronawirusa dla całego Senatu, ale pojawiło się tylko 14 senatorów (ze stu). Czemu? Cóż, 24 stycznia był ostatnim dniem oświadczeń otwierających w procesie Senatu o odwołanie (impeachment) prezydenta Trumpa.

Teraz twierdzą, że pandemia całkowicie ich zaskoczyła i, że to jest wina Trumpa.

Amerykańskie media i urzędnicy na wszystkich szczeblach kłamali przez prawie cały rok. A my nadal nie jesteśmy nawet blisko, aby dowiedzieć się, co naprawdę się wydarzyło. Powinniśmy się dowiedzieć.