78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, December 2, 2020

Trump zawetuje ustawę o obronie narodowej, chyba że "sekcja 230" zostanie usunięta


 Prezydent Trump napisał na Twitterze we wtorek, że zawetuje ustawę "Autoryzacja Obrony Narodowej", chyba że Kongres uchyli sekcję 230 ustawy "Przyzwoitość w Komunikacji" z 1996 r., która zdaniem krytyków niesprawiedliwie chroni platformy mediów społecznościowych przed odpowiedzialnością za treści publikowane na ich platformach.

Krytycy głośno twierdzą, że gigantyczne media technologiczne, takie jak Twitter i Facebook, nie powinny już być chronione jako neutralna platforma, gdy cenzurując treść działają bardziej jak wydawcy.

Krytyka osiągnęła punkt krytyczny podczas skandalu z Hunterem Bidenem w tygodniach poprzedzających wybory prezydenckie, kiedy New York Post opublikował wybuchowy raport, który zawierał e-maile od Huntera Bidena, które łączyły jego ojca z jego interesami biznesowymi na Ukrainie.

Powyższe media nie tylko cenzurowały ten raport ale także blokowały konta gazety.

„To jest ingerencja w wybory, a do wyborów pozostało 19 dni” - powiedział Cruz w stanie Teksas. „Nie ma to precedensu w historii naszej demokracji. Senacka Komisja Sądownicza chce wiedzieć, co się do cholery dzieje ”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.